Hity Lato 2013

Prezentujemy użytkownika Najpopularniejsze produkty łyżwa street moda tego lata. Być inspirowane przez naszych największych hitów.

10-ga miejsce - Sunglasses INDEPENDENT Bar Shades

Stylowe okulary damska marki Niezależny mają ochronę UV 400 A dzięki classicality i elegancji zadowoli każdego z was!

9-ga miejsce - Bluza z kapturem VANS Kake Czarny

Kobiety bluza Funstorm STREET oczaruje Cię swoją prostotą i atrakcyjności. Ten stylowy, bluza z kołnierzem, kaptur oraz dwa przyciski dekoracyjnych są również wyposażone w sznurkiem w pasie i na rękawach.

8-sza miejsce - Spodnie VANS Wong

Unique FUNSTORM biodrówki w kolorze czarnym słusznie zdobył to miejsce w Top produkty łyżew. Idealne dopasowanie, precyzyjny design, wysoka jakość.

7-sze miejsce - SPITFIRE Plecak Bulls Eye Czarny

Niesamowite Skate plecak SPITFIRE z pierwotnego projektu i paski do przenoszenia deskorolce. Z komfortem użytkowania jest przydatna nie tylko w szkołach, ale również do wypoczynku i sportu.

6-gi miejsce - Bluza z kapturem VANS Telfer Szary

Ulica zapinana na zamek bluza Funstorm heavyweight bawełna zapewni miłą regulaminem. Jest to bardzo praktyczne, ponieważ długość przodu na zamek błyskawiczny, kaptur i rozszerzonym.

5-szy miejsce - Spodnie Abbey Dawn Czarny

Spodnie dla odważnych dziewczyn! Wąskie, ciasne spodnie marki Abbey Dawn kolory czarne są ud celowo prodřených kilka miejsc. Jeśli się odważysz, iść do nich!

4-ty miejsce - Plecak Kicker FOX 2 - czarno-szary

Prostota jest piękna. Dowodem na to jest napiętnowany plecak FOX, które niepotrzebnie nehýří kolory, ale rysuje proste wzornictwo kolorów, wysokiej jakości wzornictwo i możliwość wstawienia do torby notebooka.

3-cia miejsce - Buty Converse specjalne Hi Batman

Przyjechała do nas z Ameryki do zawrotów głowy wielu ludzi. Bardzo wygodne płótno buty CONVERSE są oficjalnym produktem z filmu Batman. Oni nie konkurują z nami. Ich najwyższa jakość będzie zapiera dech w piersiach.

Drugi miejsce - Buty VANS Atwood Czarny

Classic, że nigdy się nie zestarzeje. Wygodne skórzane buty marki samochodów dostawczych z białym gumowym paskiem można nosić od wiosny do jesieni i prawie każdego stroju.

Pierwszy Site - Stroje kąpielowe męskie VANS Era klasyczny

Brawo dla strój kąpielowy! Stylowe męskie marki VANS Stroje kąpielowe z nesmývatelným sprawdzonych wydruków są numerem jeden w tegorocznych streetových przebojów i produkty łyżew.


Produkty

Ověřeno zákazníky